fbpx

Hakkımızda

SWOT Danışmanlık, 2018 yılında istatistik bilimine duyduğu bağlılık, doğru ve güvenilir bir yaklaşım ile bilimsel çalışmalara destek verme vizyonu ile kurulmuştur.

 

     Uzman kadrosuyla, gizlilik ve etik kurallara daima bağlı kalarak kişi ve kurumlara “istatistik danışmanlık ve eğitim “ hizmetleri sunmayı  hedeflemektedir.

 

 SWOT Danışmanlık olarak, araştırmacılara biyoistatistik alanında yapmış olduğu tez ve yayınların istatistiksel hesaplamalarında destek oluyoruz. Çalışmaların sadece istatistik hesaplamalarının yanı sıra araştırmacı ile etkileşime geçip tıbbi değerlendirme ve yorumları da raporlanmaktadır.

 

     Ayrıca istatistik eğitimlerimiz ile bilimsel çalışmaların doğru bir şekilde yapılması, meslektaşlarınızı eleştirme ve onama, istatistiksel süreçler hakkında bilgi alınması ile istatistik bilimine Swot danışmanlık olarak katkı sunmaktayız.

Swot Danışmanlık olarak eğitim çalışmalarımıza 2019 yılından itibaren Gelişim Üniversitesi ile işbirliği halinde yürütmekteyiz.

 

     Bilimsel çalışmalarında istatistiksel danışmanlık almak isteyen kişilerde en çok karşılaşılan durum ; “Tasarımı Oluşturulmayan Çalışmalar” dır. Tasarımı iyi oluşturulmayan çalışmalarda konu hakkında istatistiki çalışma ne kadar iyi olursa olsun, eleştirilere maruz kalınabilir. Bu eleştirilere maruz kalmamak adına İstatistik eğitimlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

     SWOT Danışmanlık olarak biyoistatistik uzmanlarımız ve istatistikçilerden oluşan kadromuz ile çalışmanızın başından sonuna kadar sizlere kaliteli, güvenilir ve hızlı sonuçlar vermeyi amaçlıyoruz.