fbpx

Gizlilik Sözleşmesi

SWOT Danışmanlık çağdaş, güçlü, teknoloji anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile www.swotdanismanlik.net (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

 

Web Sitemizden yalnızca hizmet satış amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

 

Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemize hizmet satış amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, tarafımızdan kısıtlanmıştır.

 

SWOT Danışmanlık söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

 

SWOT Danışmanlık bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Swot Danışmanlık tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Swot Danışmanlık bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

 

SWOT Danışmanlık, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

 

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, SWOT Danışmanlık’a aittir. Web Sitemizin içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Swot Danışmanlıkta saklıdır.

 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda bizlere danışmaktan tereddüt etmeyiniz.